Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Скитница.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Скитница. Empty
PostSubject: Скитница.   Скитница. EmptyMon 26 Apr - 18:13

Сигорно ще си помислите, че съм полудяла по тази книга, защото на другите теми "Скитница, та скитница..". Купих си я понеже авторката е Стефани Майър. Реших да прочета нейна книга, която да не е от поредицата Здрач и много ми хареса! В началото ми беше тъпо.. но после не можеха да ме отделят от книгата! Skype BigSmile Тя е по голяма от "Зазоряване" и мнооогоо интерестна. Ето и кратко резюме:

Скитница е научнофантастичен роман, философски трилър, чието действие се развива в близкото бъдеще на планетата Земя, която е завладяна от чуждоземци паразити. Те се настаняват в телата на хората, като унищожават техните личности. Един човек обаче оказа съпротива – това е Мелани Страйдър, момичето, което продължава да живее като глас в главата, която вече е обща за нея и за чуждоземната душа, наречена Скитница.

Мелани успява да убеди Скитницата да тръгне през пустинята, където любимият й Джаред и брат й Джейми се укриват в подземни пещери с други оцелели човеци. Когато тялото гостоприемник на Мелани и душата на извънземната Скитница се срещат с любимия на Мелани, Скитницата се влюбва в него и решава да остане при хората. Оформя се любовен триъгълник с две страни – две момичета в едно тяло.

Скитница е разказ за любовта и избора, но също и за получовешки същества. (“Аз рядко пиша само за хора”, казва Ст. Майър. “Хора можеш да срещнеш навсякъде.”) Това е любовен романс за опитите на Скитница да намери мястото си сред човеците, макар и сама, различна и необичана.

Стефани Майър, мормонка от Финикс, Аризона, домакиня и майка на три деца, е новата кралица на фентъзи и научнофантастичните романи.

На 34 години тя има огромен успех със “Скитница” – това е първият й роман за възрастни и първият, който не е за вампири. Ст. Майър се е превърнала в нещо повече от касов автор - тя е литературен феномен. Хората се обличат като героите й, пишат разкази и романи за тях и ги разпространяват по интернет. Когато се появи в книжарница, там се стичат по 3000 души, които искат да се запознаят с нея

Скитница. 1zqbhxh
Back to top Go down
Алис Кълън

Алис Кълън


Брой мнения : 2632
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Скитница. Empty
PostSubject: Re: Скитница.   Скитница. EmptyThu 29 Apr - 13:47

Ами, Кристен, все още не си ми я дала! Скитница. 63423
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Скитница. Empty
PostSubject: Re: Скитница.   Скитница. EmptyThu 29 Apr - 17:05

Аха.. Знаеш ли колко човека я искаха?! А аз им казвах, че на теб първо ще я дам! Дори аз не я бях чела, но ти ми я върна.. сега ще чакаш другите да я прочетат.. Skype Wait
Back to top Go down
Sponsored content





Скитница. Empty
PostSubject: Re: Скитница.   Скитница. Empty

Back to top Go down
 
Скитница.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Забавления... :: Книги-
Jump to: