Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Боулинг зала

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Боулинг зала Empty
PostSubject: Боулинг зала   Боулинг зала EmptySun 9 May - 8:20

Залата:

Боулинг зала Xnvjv8

Бара:

Боулинг зала 2ypivwx

РАБОТНО ВРЕМЕ:


Понеделник-Неделя: от 10:00ч. до 00:00ч.
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Боулинг зала Empty
PostSubject: Re: Боулинг зала   Боулинг зала EmptyThu 8 Jul - 14:04

Беше минало 10:00часа сутринта и боулинг залата беше отворен. Щом влязохме, отидохме до момичето зад бюрото с компютъра.
- Здравей те! Ще искаме една игра - казах.
- И трите, нали?
- Да - потвърди Хейли.
- Имена?
- Хейли, Ренесме и Кристен - отвърнах.
Момичето ни даде обувки и, след като бяхме готови, отидохме на нашата малка писта. На екрана се изписаха имената ни и първа беше Хейли.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Боулинг зала Empty
PostSubject: Re: Боулинг зала   Боулинг зала EmptyThu 8 Jul - 14:15

Първият ми удар не беше много добър но предизвика смеха на момичета поне.След мен беше Крис,за разлика от мен още с първият си удар повали всички кегли,след това бе и Нес.И така играта се завихри.Накрая вече изморени,седнахме на диванчетата и си поръчахме по нещо студено за пиене.

ПП: и аз ставам за малко че ме заболя главта,ако Нес се върне пишете от мое име ии после аз ще се включа!
Не се сърди моля тее Skype It wasn\'t me
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Боулинг зала Empty
PostSubject: Re: Боулинг зала   Боулинг зала EmptyThu 8 Jul - 17:19

Нещо не ми вървеше с боулинга. Колкото и да се пробвах, все не ставаше..трите денахме на диванчетата и си поръчахме по нещо за пиене. Скоро ги донесоха и аз жадно отпих от колата си.
-Какво ще правим сега?
-Нека изиграем още една игра? -ентусиазирано предложи Крис, вда..обаче на нея й вървеше..
-Мнее, на мен не ми се седи - подкрепи ме Хейли. -Може да отидем на кино - предложи тя и аз одобрително кимнах.
-Окей- съгласи се и Крис и трите се изправихме. Оставихме вече празните чаши, взехме нещата си и излязохме от боулинг залата.
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Боулинг зала Empty
PostSubject: Re: Боулинг зала   Боулинг зала EmptyMon 12 Jul - 16:19

Беше научил,че се открили нова боулинг зала в града и повечето хора от квартала успяха да отидат на откриването и да се позабавляват.Досега заради някой ангажименти,който го възпираха не можа да отиде,но ето че му се падна свободен ден и момечто излеез от вкъщи.Знаше предаврително,че ще му трябва служебен пропуск,затова от интернет си направи безплатна поръчка и за няколко минути стана цялата работа.
Денят беше понеделник,така че едва ли щеше да има много хора,който да му пречат.
Десетина минути по-късно,Крис се оказа пред невероятно зашеметяваше сграда,която обра всички точки и побърза да влезе вътре.Показа си служебната карта за входа на тъмнокожия бодигард и безпроблемно врезе вътре.
Бързо успя да се адаптира към новата атмосфера и побърза да се регистрира,защоот имаше намерение да участва.Досега не беше играл боулинг,но всичко ново за него беше истинско предизвикателство и трябваше да се пробва.
Много скоро Крис правеше своите първи удари и можеше да каже,че направи ударът на дебютанът -уцели общо 8 кегли от десет възможни и това му донесе бонус от 75 точки.
С всяка изминала минута нещата се разгорещяваха и той реши да остане още ,тъй като успя да влезев ачс и резултатите му ставаха убийствени.
Back to top Go down
Sponsored content





Боулинг зала Empty
PostSubject: Re: Боулинг зала   Боулинг зала Empty

Back to top Go down
 
Боулинг зала
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Концертна зала

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Извън пределите на училището :: Магическия свят :: МОЛ-
Jump to: