Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Къщата на Кристен Стюарт

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptySat 10 Jul - 20:04

- Господи! Ще мога да ги видя на живо! Концерт! - отново изпищях развълнувано. - Трябва да седна!
Огледах се и видях таборетка. Тръгнах да сядам, но не я оцелих и тупнах на земята. Хейли се разсмя. Погледах я и скочих да я прегърна.
- Благодаря, благодаря, благодаря, благодаря, благодаря, благодаря.. - заповтарях, докато я гушках.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptySat 10 Jul - 20:09

-Крис не искаме случките от преди време да се повторят,нали?*все още ме стискаше здраво*
-Коии случки?
-ВЪЗДУХХХ!
-*пуснаме и с виновно личице каза* Оо да .. тези случки .. извинявай!*усмихна се тя*
-Кхк .. няма нищо!*засмях се аз* Но ти предлагам,да ходим някъде и да правим нещо,което няма да те кара да мислиш за концерта,защото ще подлудееш!*засмях се отново*
-Да.. права си*каза го с голяма въздишка*
-Добре.. защо не направим две в едно?
-Какво имаш впредвид?
-Ами.. отиваме на шопиннг .. за концерта. все пак трябва да изглеждаме като рок звезди,нали?*ухилих се аз*
-да,да,да суперр!Само си взимам чантата и излизаме!
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyTue 13 Jul - 12:22

Кристен трябваше да се преведе в ред възможно най-скоро. Косата и беше мокра. Беше се сплела и разрошила. Къси косъмчета стърчака на посоки от всички страни. Черният `и молив се беше изтрил, оставил следи под очите `и сякаш е плакала. Дрехите `и бяха мокри с изключение на якето, гуменките и дългите `и цветни чорапи.
Щом се прибра, захвърли мръсните дрехи пред вратата на банята и влезе да си вземе горещ душ. Насапониса си няколко пъти косата и се остави водата да я облее. След релаксиращата баня излезе, увита в бяла кърпа. Отиде до стаята си, като оставяше ммалко локвички вода след себе си. Извади къси светло сиви дънкови гащи, а за отгоре дълга, почти покриваща гащите, блуза. Ръкавите на шиироката бяла тениска `и стигаха до лактите, като оголваше малко от лявото `и рамо. Прибави тъмни черни очила, три сиви гривни и две черни кръгли пластмасови гривни на дясната ръка, черен дълъг гердан и малки кръгли залепящи се обеци. Бяха залепящи, понеже Кристен не си беше продупчвала ушите. Ужасяваше се да и дупчат ушите с нещо като пистолет, до колкото беше разбрала. Сложи си отново черен молив изправи косата си. Този път я остави пусната. Видя, че закъснява и мушна телефона и ключовете си в джобовите на мини дънките. Обу черно чехли и хукна към Ренесме.

П.П: Дрехите: https://2img.net/h/oi28.tinypic.com/2wg7xmr.jpg
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 19:40

Щом стигнахме входната врата, се обърнах, а той ме целуна. Целувката му беше дълга, страстна, сякаш изпадах в транс. Не можех да мисля за нищо друго. Не исках да си тръгва.
Когато най-накрая отдели устните си от моите, за да си поемем дъх, той ме погледна в очите. Неговит, по-кафеви от всякога, се впих в лицето ми.
- Лека нощ - прошепна той.
- Лека.
Загледах се как се отдалечава секунди по-късно. След като го изгубих от поглед, почуствах някак странно самотна. Въздъхнах и си отключих.
Набързо влязох в банята, за да си взема душ и измия зъбите. Облякох дълги широки гащи и стара голяма черна тениска и се мушнах в леглото.
Сутринта се събудих от шумният двигател на някакъв камион. Наддигнах глава от завивките и разтърках очи с една ръка. Станах и сънено се придвижих до прозореца, за да видя какво става. Явно имах нови съседи. Усмихнах се при мисълта и хукнах към банята. След сутрешните си процедури се отправих към гардероба си. Не ми отне много време, за да забележа чудесна комбинация. Облякох се и слязох долу. Хъм, дали сега беше подходящо да се зпозная с новите си съседи? Не разсмишлявах много. Станах от диванчето и се обух. Проверих дали съм си взела всичко и отворих вратата. Точно да я затворя и нещо или някой се блъсна в мен.
Back to top Go down
Мелани Ууп

Мелани Ууп


Брой мнения : 92
Join date : 2010-07-14
Age : 27
Местожителство : Някъде по Земятаа

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 19:40

Със семейството ми тъкмо се бяхме нанесли в новата ни къща.Часът беше 10 сутринта,а сестра ми закъсняваше за работа.Аз предложих да я изпратя до някъде и тя се съгласи.Двете тръгнахме надолу по улицата и говорехме за новият квартал и за съседите.Цялото ми семейство се надяваше тук да открия повече приятели,а аз не чак толкова.Досега се бяхме местили около пет пъти,защото постоянно се случваха инциденти с някой човек от квартала.От последната ни къща се наложи да се преместим,защото бях подпалила косата на едно момиче,което ме обиди,но както и да е.Със сестра ми вървяхме надолу по улицата и продължавахме да си бъбрим,когато изведнъж се оказа,че сме стигнали до мястото откъдето се влиза за Министерство.Аз поисках да вляза,но Селина ми отказа и набързо ме изпрати към вкъщи.Тръгнах да се прибирам,а времето стана облачно.През ноща беше валяло и сега навсякъде имаше локви.Бях облечена с черните си маратонки,черната къса пола и черната блуза с червеното сърце.Погледнах небето и като видях облаците се надявах да не ме завали.Както гледах небето изведнъж усетих как се блъскам в някого и падам в локвата която беше точно до мен.След като се осъзнах какво стана станах и се разкрещях на момичето:
-Ти сляпа ли си?,Не ме ли видя?-Момичето стоеше и ме гледаше ококорено:
-К'во ме гледаш?,Знаеш ли,че тези дрехи струват повече от теб?-Момичето продължаваше да ме гледа очудено,а аз и казах:
-Е,няма ли да кажеш едно "извинявай"...
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 19:46

- Аз ли? - попитах непознаото момиче малко обидена от грубото `и държание.
- Да виждаш някой друг?
- Имам предвит аз ли трябва да се извиня? Ти си тази, която се блъсна в мен, аз просто си заключвах вратата.
Back to top Go down
Мелани Ууп

Мелани Ууп


Брой мнения : 92
Join date : 2010-07-14
Age : 27
Местожителство : Някъде по Земятаа

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 19:51

-Еее...добре,затапи ме отвсякъде.-Двете с непознтата се засмяхме и попитах:
-Аз съм Мелани,ти?-Протегнах ръка към момичето:
-Кристен.-Тя хвана и я раздруса доста силно.Аз се засмях и на свой ред я стихнах силно.Най-накрая си пуснахме ръцете и казах:
-Сорка за развикването прееди малко,просто тези дрехи са едни от любимите ми!-Кристен ме погледна и..
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 19:55

- Оу, обувките ти са жестоки! От къде ги взе? А блузата е убийствена!
Мелани ме погледна много странно и отново си върна грубото изражение. Сякаш ме мислеше за друга, и сега разбра, че е сгрешила. Аз се разсмях и прочетох незададения въпрос в очите `и.
- Шегувам се - обясних аз. - Но дрехите ти ми допадат. Бих направила някои промени, но стават.
Вече съвсем се обърка.
- Ти какво? Явно ме мислеше за куха кукла барби? - разсмях се отново.
Back to top Go down
Мелани Ууп

Мелани Ууп


Брой мнения : 92
Join date : 2010-07-14
Age : 27
Местожителство : Някъде по Земятаа

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 20:05

-Да ти кажа чесно,да..не се обиждай-Погледнах Кристен на една страна и се разсмях:
-Надявам се,не съм била твърде груба?-Кристен се замисли и каза:
-Всъщност..беше малко груба.
-Такава съм си попринцип.Груба.-Повдигнах рамене:
-Кристен,може ли да ти викам Крис?-Тя повдигна една вежда и кимна:
-Супер Крис..-Разсмяхме се и попитах:
-На колко си?..
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 20:06

- Скоро ще навърша 12 - отговорих.
- Ами, ти?
- Аз съм на 11.
- Къде живееш? - попитах.
Back to top Go down
Мелани Ууп

Мелани Ууп


Брой мнения : 92
Join date : 2010-07-14
Age : 27
Местожителство : Някъде по Земятаа

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 20:10

-Туко ще се нанесохме в горната къща.-Посочих къщата,а Крис каза:
-Значи това ме е събудило?-Аз се очудих и попитах:
-Кое?,къщата ли?-Двете се расмяхме и Крис отговори:
-Не..камионът.
-Ааа..да,сутринта камионът за мебели беше тук.Съжелявам за събуждането,но нашите решиха,че е по добре да се нанесем сутринта преди да е станало топло.Като стана въпрос,на мен започва да ми става студено.-Кристен ме изгледа отгоре до долу и каза..
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 20:13

- Искаш ли да влезеш в къщи? - попитах.
Тя като, че ли се разколеба, но кимна. Усмихнах се и отключих.
- Влизай - поканих я. - Чуствай се като у дома си - засмях се.
Двете се събухме и тръгнах към хола. Мелани ме последва.
- Ам, искаш ли нещо за пиене?
Back to top Go down
Мелани Ууп

Мелани Ууп


Брой мнения : 92
Join date : 2010-07-14
Age : 27
Местожителство : Някъде по Земятаа

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 20:17

-Да..няма да откажа водка или мартини!-Кристен ме погледна стреснато,а аз се замсях и обесних:
-И една кола ще свърши работа.-Ки изчезна за секунда и след малко се върна,носейки две коли.Аз не я чух,защото се бях заблеяла във една снимка на семействто на Ки.
-Имаш хубаво семейство Ки!-Усмихнах се,отидох до колата си и отпих..
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 20:20

- О, не! - измотолевих.
- Какво?
- Моля те, не ми викай повече "Ки"!
Тя се разсмя.
- Добре - обеща.
- Ела, в моята стая, че тук ми е тъпо.
- Става.
- Следвай ме, за да не се загубиш - пошегувах се.
Отново се разсмяхме.
Back to top Go down
Мелани Ууп

Мелани Ууп


Брой мнения : 92
Join date : 2010-07-14
Age : 27
Местожителство : Някъде по Земятаа

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 20:27

Последвах Кристен нагоре по стълбите и после в първата врата в ляво.Влязох и се огледах:
-Хубава стая Ки!-Тя ме погледна строго,а аз се ухилих и поправих:
-Крис..Хубава стая Крис!-Седнах на леглото и започнах да подскачам нагоре-надолу.Изведнъж телефона ми почна да звъни.Беше майка ми:
-Ъъъ..хай?
-У една приятелка съм.-Мама толкова се зарадва като чу това,че имах чуството,че е полетяла:
-Незнам кога ще се прибера.
-Добре,до после.-Затворих телефона и отново продължих да скачам по леглото.Отново огледах стаята,когато забелязах снимка на момче до леглото на Крис.Скочих от леглото и взех снимката:
-Хей Крис,кой е този красавец?-Започнах да се хиля..
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 20:29

- Ам, казва се Томас. Ходим от няколко дена - отговорих.
- Уу.. гадже - разсмя се тя.
- А ти имаш ли си?
- Какво?
- Стига, не се прави на ударена.
- Ама аз наистина не рабрах какво ме питаш.
- Да ли си имаш приятел.
- Аа..
- Е?
Back to top Go down
Мелани Ууп

Мелани Ууп


Брой мнения : 92
Join date : 2010-07-14
Age : 27
Местожителство : Някъде по Земятаа

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 20:31

-Не..категорично не-Засмях се на себе си:
-Хайде да сменим темата!..
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 20:32

Видях, че настроението `и се развали.
- Какво има? - попитах.
Back to top Go down
Мелани Ууп

Мелани Ууп


Брой мнения : 92
Join date : 2010-07-14
Age : 27
Местожителство : Някъде по Земятаа

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 20:33

-Ааа..нищо..спомении-Отново се усмихнах и оставих снимката на Томас на същото място:
-Пожелявам ви,да се обичате дълго време...
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 20:35

- Хей, на мен можеш да кажеш. Мога да пазя тайни - казах.
Отидох и седнах до нея на леглото.
Back to top Go down
Мелани Ууп

Мелани Ууп


Брой мнения : 92
Join date : 2010-07-14
Age : 27
Местожителство : Някъде по Земятаа

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyWed 14 Jul - 20:47

-Аз може да съм на 11,но животът ми не е толкова прост:-Седнах на леглото и започнах:
-Преди половин година срещнах едно момче на име Дейв,мислех,че съм влюбена,но бях много глупава и му повярвах,че ме обича.Той също беше на моята възраст,тогава бях лъчезарна и се обличах по цветно,но след няколко месеца всичко се промени,станах това,което съм сега.С Дейв решихме да ходим,но след три месеца той ме заряза заради друга.Аз толкова се ядосах,че и подпалих косата и я блъснах от третият етаж,но не я блъснах с ръцете си,а с ума си..-Замлъкнах и зачаках реакцията на Крис..
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyThu 15 Jul - 13:21

- Чакай, чакай - спрях я. Нещо не се връзваше. - Как.. как така си я бутнала от третия етаж и то с ума си?
Back to top Go down
Мелани Ууп

Мелани Ууп


Брой мнения : 92
Join date : 2010-07-14
Age : 27
Местожителство : Някъде по Земятаа

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyThu 15 Jul - 13:26

Сега вече започнах да съжелявам,че и разкзах историята.Как щях да и обесня,че имам магически способности и всичко за магическият свят.Бях потънала в размишления,когато усетих нечия ръка върху рамото си:
-Мелани,Мелани?!-Викаше ме ръката.В този момент се осъзнах и разбрах,че не ръката ме вика,а Кристен:
-Да..ъм,извинявай за отплесването!-Кристен си махна ръката и каза:
-Е?-Момичето стоеше срещу мен и ме гледаше с ококорени очи,а аз се престраших и и казах:
-Семейството ми име магически способности!-Казах и и...
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyThu 15 Jul - 13:29

- О!
Това обясняваше нещата. Макар никога да не съм виждала човек с такива способности, ми се стори доста.. нормално.
- А косата? И нея ли си запалила с ума си?
Back to top Go down
Мелани Ууп

Мелани Ууп


Брой мнения : 92
Join date : 2010-07-14
Age : 27
Местожителство : Някъде по Земятаа

Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 EmptyThu 15 Jul - 13:32

-Да,но беше много забавно..как само тичаше във кръг и пищеше..спуках се да се хиля.-Припомних си случката наум и започнах да се смея:
-Естесвено след това се наложи да се преместим.Всички започнаха да говорят.-Извъртях очи след което погледнах Кристен умолително:
-Моляте не казвай на никого за способностите ни...всички ще ни сметнат за откачалки,а и теб също!!..
Back to top Go down
Sponsored content





Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на Кристен Стюарт   Къщата на Кристен Стюарт - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Къщата на Кристен Стюарт
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Къщата на семейство Уорън
» Къщата на Сю
» Къщата на Алис Кълън
» Къщата на Хейли Улиамс
» Къщата на Роуз Кълън

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Извън пределите на училището :: Магическия свят :: Къщите-
Jump to: