Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"

Go down 
+4
Ренесме Кълън
Робърт Патинсон
Рамона Евънс
Хейли Улиамс
8 posters
AuthorMessage
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 18:26

Залата беше огромна.Вече беше минал началният час на бала и все още нямаше никой,затова с Кристен се притеснихме,но бяхме доста доволни от работата си.Бяхме украсили залата в прекрасни нюанси на златното и кадифеното.Масите изобилстваха с харана,а като за начало бяхме пуснали лека лежерна музика.А за след вечеряте се очакваше групата "Лудите магьосници" да завладее душите на първокурсниците.. Лека полека залата започна да се пълни..
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 18:43

Всичко беше превъзходно. Надявам се гостите да оценят труда ни и да се забавляват тази вечер. Все още бях притеснена, въпреки, че първокурсниците започваха да идват.
Роклята на Хейли бе с нормална дължина, но не много дълга. Спираше малко преди колената `и. Цвета `и бе много красив нюанс на лилавото. Малко над кръста си бе сложила един колан, който отлично си пасваше с роклята, а тя завършваше с една призрамка, но не тънка. Обувките `и бяха много симпатични и удължаваха краката `и още. Русата `и коса бе прибрана в красива прическа, като се спускаше част от бретона `и.
А аз бях с чисто бяла на цвят прилепнала рокля без презрамки. Свършваше над колената. Отдолу бях обула черен клин, с който контраста между роклята и него се получи идиално. Обувките бяха черни на малък ток. Реших да прибавя колие и гривна към тоалета си. Косата ми беше изправена и след фризюра днес дължината `и стигаше малко над рамената ми.
Back to top Go down
Робърт Патинсон

Робърт Патинсон


Брой мнения : 63
Join date : 2010-05-08
Age : 27

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 18:53

Вървях бавно към Балната зала.Когато минах покрай един отворен прозорец,вятърът разроши и без това щръкнала коса.Чувах ехото от звука на черните си обувки и на два пъти си настъпих дългите крачоли на панталона.Малко преди да вляза в Балната зала се спрях,разкопчах още едно копче от ризата си,преместих червената роза,която носех за Кристен в другата си ръка,проверих си дъха в устата и след всичко това смело пристъпих напред.След като влязох в залата първото което забелязах беше прекрасната Кристен.Тя стоеше до масата с храна и гледаше към сцената,на която по късно щяха да се вихрят една от най-популярните групи в магическият свят - "Лудите магьосници".Чак след това забелязах украсата.Залата беше станала вълшебна.След като огледах се устремих към Кристен.Тя не ме чу и когато бях зад нея я хванах с едната си ръка през кръста,а с другата и поднесох розата с думите:
-Залата е хубава,но ти си прекрасна.-Тя се усмихна и...
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 19:03

Неси влезе в залата. Беше облечена в черна рокля с една презрамка. Беше затворена като с лента на корема, а след това се разтваряше. Долната част беше покрита с пера. Черната й коса беше разрошена, а тъмният й грим и лак за нокти й придаваше още по-секси вид.
Огледа се из залата - беше окрасена невероятно. Видя Кристен, Хейли и Роб. Отиде при тях и ги поздрави. Прегърна Кристен й каза:
-Страхотно е!
В този момент в залата влезе Дерек.
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 19:12

Дерек тръгна от общата стая в 7:55, за да стигне точно в 8 в Балната зала. Но според закона на Мърфи стана каквото не трябваше. Дерек наближи залата в 8:01.
-Проклятие!-каза си под нос той. Дерек разкопча сакото на костюма си и разкопча копче от ризата си. Той влезе в залата.
"Чудесна е"-помисли си той и се огледа. Намери с поглед Ренесме и тръгна към нея.
-Здравей, мила моя-каза галантно той и целуна ръката на Неси. - Прекрасна си, роклята ти е чудесна. Откога си тук всъщност?
Back to top Go down
Алис Кълън

Алис Кълън


Брой мнения : 2632
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 19:25

Алис закъсняваше с 17 минути.Тя вървеше доста бързо за нейното обичайно темпо,а токовете отекваха не само във този коридор по който вървеше,но и в съседният.Роклята и беше малко по-дълга и стигаше до пръсците и.Беше черна на цвят,а през кръста и имаше бяла панделка.Алис бе обута във сандали с прозрачна подметка,а вързанките бяха черни.Косата ти имаше вид на гръмнал бойлер в тръстика.Всеки кичур стърчеше на където си поиска.Когато Алис я видя на отражението на един от прозорците се ядоса,защото беше дала доста пари за сполочлива прическа,но от магипортирването явно се беше развалила.Когато влезе в Балната зала видя,че не е закъсняла много,тя отиде при групата ученици,които се бяха събрали,поздрави Кристен и Хейли за отличната работа,която са направили,огледа още веднъж стаята и когато видя,че Джаксън все още го няма се отдели от всички,наля си питие,отпи глъдка и тогава..
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 19:39

Всичко вървеше точно по план.Залата беше пълна,хората се забавляваха и хапваха.Нямах възможност да поговоря с Крис,затова когато видях че Робърт отива да й вземе питие реших да се възползвам от ситуацията.
-Хей Крис!*прегърнах я * Още един път изглеждаш чудесно!*засмяхме се*
-Благодаря ти!Ти също!
-Мисля че свършихме доста добра работа!
-Мхм!Определено!*закима с глава тя и двете се разсмяхме*
-Е 21:30 минава.. време e!
-Добрем!Отивайй!
Бавно закрачих към стълбичките за сцената като по пътя оставих чашата с питието си на една маса.
-Кхк!*засмях се сама на себе си,застанала пред микрофона* Здравейте всички!Първо с Крис искаме да искажем благодарности на вас.. скъпи учители от нашето обичано училище,че сте тук днес,на всички наши ученици че уважиха трудани и на всички останали гости.Офицялно обявявам че бавната част от вечерта току що приключи! *чу се хоров радостен вик* Предполагам повечето от вас вече знаят,че днес ще ни гпстува една от най-яките банди в целия магически свят.Сигурна съм че всички вие имате поне по една тяхна песен на мп3 си.И така с много овации моля посрещнете на сцената : "Лудите магьосници" . Хората пощуряха.Явно добре бяхме подбрали музиката,сега оставаше всичко да мине гладко и без инциденти! *слязох от сцената,а през това време вокалът им каза няколко поздравителни думи.Когато вече почти бях отишла при Робърт и Крис,те започнаха да пеят.
-Е,как беше речта ми Крис? *прехапах леко устна притеснено*
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 19:49

- Справи се страхотно, както със всичко останало! - похвалих я аз и се усмихнах.
- Без теб нямаше да се справя! - отговори тя и отвърна на усмивката ми.
Прегърнах я силно, а после се отдръпнах и казах:
- Е, време е да се забавляваме! - разсмяхме се. Погледнах към Робърт, който седеше до нас и наблюдаваше обстановката. Хейли погледна първо него после мен.
- Аз ще отида да видя Ренесме и Дерек - намигна ми многозначително и се отдалечи с усмивка на лице. Обърнах се към Роб.
- Благодаря за розата, прекрасна е! - приближих розата към носа си и вдишах от аромата `и.


Last edited by Кристен Стюарт on Thu 1 Jul - 19:56; edited 1 time in total
Back to top Go down
Робърт Патинсон

Робърт Патинсон


Брой мнения : 63
Join date : 2010-05-08
Age : 27

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 19:55

-Но не е по прекрасна от теб!-Усмихнах се и коато видях усмивката на Кристен и преложих:
-Искаш ли да танцуваме?-Погледнах я и се усмихнах,тя кимна,аз я хванах за ръка и когато стигнахме до дансинга и прошепнах:
-Да знаеш,че не съм много добър танцьор.-Дамата ми се разсмя и започна да се движи в такт с музиката.Аз я гледах и все повече се заслепявах от красотата и.Тя ме хвана за ръка и двамата започнахме да танцуваме.Тогава...
Back to top Go down
Ренесме Кълън

Ренесме Кълън


Брой мнения : 218
Join date : 2010-01-19
Age : 27
Местожителство : София

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 20:01

Неси пощуря от радост, когато Хейли съобщи на сцената, че Лудите магьосници ще пеят. Запоскача и прегърна Дерек. Още след първия тон двамата се разтанцуваха диво. Неси целуна Дерек и след като се обърна видя, че Хейли се запътва към тях. Тя й махна с ръка и вдигна палци.
-Хееей! -поздрави тя. -Страхотно е!
-Естествено - засмя се тя. -нали съм аз съм го организирала - намигна и се засмя.
-Да си вземем нещо за пиене? - предложи Дерек и тримата се запътиха към една от масите, където бяха разположени напитките.
Back to top Go down
http://www.twilight.foromotion.net
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 20:09

-Добре ще взема малко пунш-каза момчето и целуна нежно ръката на Неси. Тя и Хейли седнаха на столовете около една маса. Започнаха да си шушукат нещо, а Дерек отмести поглед от тях. За малко не се спъна в крака на масата с напитките. Взе три чаши и се върна при момичетата.
-Заповядайте, дами!-подаде на всяка чаша с пунш. - Е, аз отивам на дансинга-каза Дерек и тръгна към дансинга когато...
-Дерек..-чу разтревожен вик зад себе си.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 20:23

Насътпи дългоочакваният миг за всички,а именно балът за първокурсниците,който под вещото ръководство на Хейли и Кристен се привърна във истинско събитие.Кристофър преживя наколко произшествия,докато се отпарви към залата.Хич не го биваше със тоалетите и затова чрез магия ес опита да опарви костюма си,но се получи експлозия и последствие целият заприлича на коминочистач.Всеки момент балът трябваше да започне,а той се бавеше и не можеше да се опарви със тази каша.Освен това опита се да се прави на професионалист и да си направи прическа,ала вместо това боядиса косата си във оранжево.Нямаше как,сега във този ужасяващ вид трябваше да се появи,но за негов късме успя да намери резеревн костюм,който му беше по мярка и тръгна към залата.
Когато влезе вътре,мече празненството беше започнало и наоколо се чуваше някаква ударна музуки подобно на рок.Крис реши да си навери тайно място,за да прикрие видът си,но когато се отправи към близката маса,внезапно се блъсна в....
Back to top Go down
Алис Кълън

Алис Кълън


Брой мнения : 2632
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 20:28

След като Джаспър просто стоеше и гледаше към Алис,жената започна да се чувства неловко:
-Ъм..Недей така!Кажи нещо?Букета ти е много хубав..-Тя се засмя и каза:
-Хайде да танцуваме,така може да се разсееш.-Тя хвана Джкасън за ръка,остави букета на масата и отидоха на дансинга.Тогава се понесе бавна музика.Алис хвана Джаксън през врата,а той нея през кръста.Двамата започнаха да танцуват,докато Джаксън не каза..
Back to top Go down
Анеля Блейс




Брой мнения : 2
Join date : 2010-07-01

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 20:37

Бал? Това бе възможно най-пълната безсмислица, според Анеля. А тя знаеше, че нейните думи за потвърждение и често - истина.
И въпреки това отиде.
Облече се в небесно синя рокля, дълга до коленете. Беше блестяща, а от кръста до коленете имаше й прозрачен плат, който наподобяваше леко на балерина. Беше без презрамки, но раменете й бяха закрити от русите й водопади от коси.
Обувките на Аня бяха същия цвят като роклята, на висок ток. Русата й коса бе свободно пусната.
И ето - вече беше там. Пристъпи прага и се огледа - навсякъде танцуваха хора.
И въздъхна. Това щеше да бъде дъълга скуучна нощ.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 20:52

След като Дерек ни поднесе питиетата реши че е време да потанцува малко.Изведнъж Ренесме се провикна:
-Хей,изчкай ме-обожавам тази тяхна песен!*засмя се леко засрамено тя*
-*Дерек се върна няколко крачки назад и стигна до Ренсме,след това леко приклекна и подаде едната си ръка напред*Ще танцувате ли с мен гопожице?!*усмихна се той лукаво*
-Щом трябва!*засмя се ведро Ренесме ис е запътиха към дансинга* Не исках да им преча да се забавляват,затова започнах да се оглеждам и изведнъж в погледа ми попадна Крис,спомних си го той бе посещавал редовно сбирките на клуба ми.Имах чувстото че се опитваше да избяга,но въпреки това реших да отида при него,явно той не ме видя и изведнъж двамата се сблъскахме.
-Ъм.. хей извинявай Крис!*засмях се неловко аз*
-Няма нищо!*усмихна ми се той*
-Нещо против да ти правя компания за известно време!*погледнах невинно аз, защото изръсих най-голямата глупост,как можех да му се натрапя така!


----------------------
Дерек,съжалявам само това ми хрумна другото беше онова за майка ти! Razz
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" EmptyThu 1 Jul - 21:00

Мина още около 1 час и вече всички бяха изморени.Ставаше късно и беше време забавлението да приключи.Попринцип трябваше Кристен да каже финалната реч,но тя изчезнала някъде и затова аз трябваше да се кача отново на сцената и да инпровизирам.Но щом нямах друг избор,щях да го направя!
-И така скъпи ученици и учители,днешният бал е почти към своя край.Надявам се да сте се забавлявали и да сте намерили много нови познати!Ние с Крис ви благодарим за присъствието и уважението,защото наистина много се постарахме!Следващата песен е и последната песен.. тя ще е за всички влюбени!И за последен път тази вечер аплодисменти за "Лудите магьосници" После слязох от сцената и видях как всеки си намери своята половинка.Тази вечер бе наистина невероятна.Получи се точна така както го искахме.
ПП:Офицялно Балът приключва. без повече РП-та!!
Back to top Go down
Sponsored content





Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty
PostSubject: Re: Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"   Бала "Новите първокурсници в Хогуортс" Empty

Back to top Go down
 
Бала "Новите първокурсници в Хогуортс"
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Хогуортс :: Пети етаж :: Балната зала-
Jump to: