Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Правила [sun]

Go down 
AuthorMessage
IwsSsY xD

IwsSsY xD


Брой мнения : 35
Join date : 2009-08-28
Age : 27
Местожителство : in my locked heat ;]

Правила [sun] Empty
PostSubject: Правила [sun]   Правила [sun] EmptySat 29 Aug - 13:05

Това е свободна зона, но все пак и тук има неща, които ще се радвам да се спазват.
Моля ви много, не обиждайте други потребители по повод предпочитанията им към даден стил музика. Всеки има право да слуша каквото си поиска. Естествено, можете да излагате аргументите, но предпочитам да не ми създавате работа да ви трия дискриминаторските мнения =)
Това исках да го подчертая =)

1. Не флудете - флудът означава да пускате мнения, които нямат никакъв смисъл. Например в темата за любители на Хип-хопа да започнете да обяснявате колко яка блузка сте си купили. =) При нарушение ще трия мненията.
2. Пишете на кирилица - все пак това е български форум. Има си кирилизатори, моля ползвайте ги. Ако видя мнение на латиница ще кирилизирам, но все пак предпочитам да е написано на кирилица.
3. Вече споменах дискриминацията според музикални предпочитания, но все пак да ви напомня - това ще го трия. Ако видите подобно мнение не се впускайте в спор, моля. Това довежда само верижна реакция.
4. Все пак - каквото и да става никога не обиждайте друг потребител. Може наистина да е абсолютен загубенят и т.н., но вие не сте му никакви, че да му говорите така.
5. Пишете горе-долу четливо. Признавам, че понякога и на мен клавиатурата ми прави номера, не е кой знае какъв проблем, но просто слагайте знаците и главните букви.

Това е, надявам се да не ви затруднява. Ако имате някакви оплаквания пишете ми лично.
Back to top Go down
 
Правила [sun]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Забавления... :: Музика-
Jump to: