Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Къщата на семейство Уорън

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyMon 7 Sep - 12:09

-Радвам се,че ти харесва-каза момчето и двамата се настаниха на дървената пейка,разположена до малък фонтан и огромни храсти от червени роза.
-Дали другите нарочно не дойдоха,за да ни оставят сами?-попита момичето.
- Отговорът е ясен,въпреки че исках и те дойдат-отвърна кристофър.Между другото,обичаш ли животни?
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyMon 7 Sep - 12:13

Въпросът на Крис изненада момичето.
-Да, но аз не съм ли ти казвала? - попита го тя.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyMon 7 Sep - 17:30

-Доколкото си спомням във нашите разговори,не си ми казвала такова нещо,но това няма значение.Сигурен бях,че обичаш животните.
-Точно така.Обичам всякакви животинки няма значение какви са те-каза Кейт и силно се притисна към него.
-Имам един въпрос,но искам да ми отгоовриш чесно-започна момчето.Нали не съм ти досадил с ъс подаръците,който ти направих и не съм прекалил със тях?
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyMon 7 Sep - 17:39

-Не, дори ми е приятно! - ухили се Кейт.
-Наистина ли? - попита я момчето.
-Мило, говоря ти абсолютно серионо! - и тя го целуна.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyMon 7 Sep - 17:44

Кристофър беше н евероятно щастлив със Кейт и не искаше да свърша тази тяхна вечер.Сл ед малко при тях дойде Томас,който им поднесе сутедни безалкохорни питиета и кутия със шоколадови бисквити.
- Честно да ти кажа,искма времето да спре и двамата да останем заедно тук-сподели момчето.Обаче ще трябва да се прибираме във училището ,тъй като прекалено много се отплеснахме и забравихме за другите.
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyMon 7 Sep - 17:55

-Добре, нека се прибираме. Най - вероятно са се разтревожили за нас...- съгласи се тя с момчето до себе си и отнове го целуна пламенно.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyMon 7 Sep - 18:02

Двете деца посотяха още малко и след като време за тръгване,Кристофър даде нареждане на шофьорът да изкара колата:
-Хайде,ангелче време е да тръгваме-каза момчето и хвана за ръка Кейт.
Излязоха от градината и след пет минути вечя бяха навън.Там ги чакаше луксозна лимуцина,която трябваше да ги закара до училището.
-Боже мой,истинска красавица -възкликна момичето що м я видя.
-Да побързаме,че вече закъсняваме-каза Крис и дамата се запътиха към колата.Впорчем на задната седалка,има една кутия ,а вътре те чака едно много мило сладко котенце-отвърна момчето и отвори вратата на Кейт да се качи.
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyMon 7 Sep - 19:44

Момичето се качи и отвори кутията на задната седалка. В нея седеше едно малко котенце - бяло, на рижи петънца и със черна муцунка.
-Крис, благодаря ти! - и момичето го прегърна и целуна силно.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 19:57

Кристофър ,придружен от свойте приятели след известно време пристигнаха пред неговия дом.
-Това е моят дом,Дерек и се надявам,че ще ти хареса-усмихна с е то й и отвори на гостите да влязат.След като всички влязоха,децата се запътиха към холът,където ги чакаше голяма трапеза от сладкиши и лакомства,а за десерт и огромна телевизия със видео екран.
-Заповядайде и приято прекарване-каза Крис и се настани на огромният диван.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:06

Супееер, Крис! Мисля че ще си изкараме много добре. Крис какви игри имаш, да те питам? Ако имаш игри в които можеш да си направиш турнир ще е екстра.
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:15

-Крис, имаш ли Сounter Strike или Fifa? - попита тя приятеля си. След това подаде ръка на Дерек.
-Междо другото, казвам се Кейт Уотсън. - важно изрецитира момичето.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:17

Приятно ми е- Дерек. Той пое ръката на Кейт и я целуна. Нали можем да си говорим на ти?
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:19

-Естествено! - захили се Кейт.
-Сега какво ще правим?
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:19

-Н е се притеснявайте,има всякави игри-каза Кристофър и продължи.След като се нахраним и напием,ще извикам икономът да ви донесе най-различни игри от Сounter Strike,Fifa, GTA ,баскетболни и всякакви спортни игри.
-Супер,мноот си добър-каза Дерек и се настани на дивана до не го.
-А сега,оп итайте от сладките и сладкишите-отвъран домакинът и издърпа дър вената васа пред тях със най-различите сладкиши,кейкове и торти,който са виждали децата.
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:22

-Крис, как са цветята? Ако са увяхнали, ще те бия! - на шега му се закани тя. След това взе една шоколадова бисквитка от чинията пред нея.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:24

Поддържам талия не мога! Very Happy Коя е първата игра която ще разцъкаме. Сякви цъкам Very Happy Само кажи коя. В настроение съм да къртя.
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:29

-Ами аз съм навита на всичко, Крис да каже! - каза тя и усмихната се обърна.
-Мило, на какво ще цъкаме?
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:32

- Вземе си колкото сладки исакте и да се настаним пред компютъра,който се намира до видеото-каза момчето и посочи разположения ком до кабелнта телевизя от другата страна на хола.Що се отняся до играта,давам ви избор да сиизберете и да започваме-отвърна момчето и извика совя иконом да попомгне за игрите.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:32

Мило!? Вие да не сте гаджета. Кажете ако преча да си тръгвам, няма проблем.Кажете ми не се притеснявайте!
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:35

-Пфа! - изхили се Кейт, чувайки думите на Дерек. - Да, гаджета сме, но няма да ни пречиш.
-Така... Аз съм навита на Фифа, но и ЦС ме държи в настроение. Избирай, Дер. Здравей, Томас! - поздрави тя иконома, който беше влязал в стаята.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:38

Абе мятай нещо тука. Навит съм на сичко. Квот дадеш.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:40

-Здравейте,деца!Забавлявай те се на воля-усмихна се възрастиня мъж и приготви нужните игри за децата.
-Сега вече който иска да седне пред компютъра или пред видеото и да се забавлява-каза Крис и подкани приятелите си да седнат.
-Всъ щност,колко игри имаш2-попита Дерек докато сядаше на мястото си.
-Няма да п овярваш,обаче колекцията ми излиза над 5000 компютърни и видео игри-отвърна кристофър.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:46

От колко време събираш игри? И аз имам игри но са значително по-малко от твойте. Айде давайте игра!
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:49

-Заповядай,нека като начало да започнем със малко футбол-каза Крис и настрой компа за Фифа 2008.Приятно забавление-усмихна се той и децата започнаха да играят.
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 EmptyFri 11 Sep - 20:50

-Въ.. Сериозно ли? - едва не извика Кейт. "Какво ли пък се чудя - Крис е богат!" наум си промърмори тя.. Те започнаха да джиткат Фифа и Кейт вече беше с два гола назад.
-Hell Yeah! - извика момичето, вкарвайки на Дерек.
Back to top Go down
Sponsored content





Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Къщата на семейство Уорън
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Роуз Кълън
» Къщата на Даниел Винсънт
» Къщата на Сю
» Къщата на Ренесме Кълън
» Къщата на Хейли Улиамс

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Извън пределите на училището :: Магическия свят :: Къщите-
Jump to: