Вълшебният свят
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Добре Дошли!
Добре Дошли в Светът на магьосниците! Вие и вашият герой сте способни на невероятни дела. Стига да повярвате в себе си. На път сте на промените света такъв, какъвто го познавате- било то към добро или към зло. Вие решавате!
За Учениците
Грифиндор- 0 т.
Рейвънклоу- 0 т.
Хафълпаф- 0 т.
Слидерин- 0 т.


До края на учебната година:

 

 Къщата на семейство Уорън

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptyFri 11 Sep - 21:03

-Супре са игрите,нали-радваше се Крис,докато другите двама се забавляваха и си вкарваха голове.
-Направо си върхът човече-радваше се Дерек,който толко ва се вживя във играта,че за малко не падна на пода.
-Ти на какво играеш?-попита Кейт,която беше парнтьорка на Дерек.
-Ами,аз си избрах виртуален тенис да играя със турнира-каза Крес,който пък се беше настанил до кабелнаат телевизия със големият видео екран и си играеше.
През отва време,във стаята влезе прислужницата Греда,окято даде на децата по чаща плодово мляко,един шоколад и чиния със баклава.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptyFri 11 Sep - 21:04

Ооооо няма да е тая.-отговорих аз и вкарах гол на Кейт. След малко още един и още един.
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptyFri 11 Sep - 21:06

-Благодаря, Грета! - каза момичето.
-Човече, МЪРТЪВ СИИ! - ревна Кейт и бомбардира Дерек. За 3 минути му вкара около 5 голя.
Back to top Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн


Брой мнения : 481
Join date : 2009-09-11
Age : 30
Местожителство : From the inside..:]

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptyFri 11 Sep - 21:39

Предлагам да сменим играта. Изберете. Дерек отиде до масата и си взе сладкиш и започна да яде.
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptyFri 11 Sep - 21:47

-CS? - попита Кейт. -Или караоке?
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptyFri 11 Sep - 22:32

-Аз предпочитам CS,вие кава искате?-попита Крис,който в ъв почивката и си взе няколко сладкише и си изяде шоколада.
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptyFri 11 Sep - 22:47

-Mхм, и аз съм за ЦС... Къде изчезна Дерек? - попита Кейт, защото момчето го нямаше.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptyFri 11 Sep - 23:15

-Мисля,че отиде до тоалетната,тъй като му стана лошо-каза крис и се разсмя.През това време,докато чакаме,искам да те питам готова ли си за учебната година,която започва от утре?
Back to top Go down
Кейт Уотсън

Кейт Уотсън


Брой мнения : 1346
Join date : 2009-08-29
Age : 27
Местожителство : По света и у Вас

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptyFri 11 Sep - 23:16

-Горе долу... Е, поне ще има кой да ми подсказва! - смигна му тя и след това го целуна.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptySat 12 Sep - 17:51

Кристофър погледна към часовника и каза:
-Играйте си още малко и след това да се отправим към училището,защото не остава много време до откриването във голяма зала-каза Крис и извика Дерек,който се б еше забутал някъде във къщата.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptyFri 9 Oct - 14:14

В последнсо време Кристофър нямаш е какво да прави,защото във училището нящата замряха,а пък неговите приятели изчезнаха и въобще не ги беше виждал.Със Ке йт също не се бяха чували,но не искаше да я безпокой. З атова щом се събуди,отиде във кухнята,където набързо закуси и отиде да се преоблече.
- Ще излизаш ли,Крис?-попита го майка му,която днес почиваше и щеше да излиза на пазар със нейни пирятелки.
- Ще отида малко във града,да се поразходя и да обиколя някой места-отвърна момчето,докато си слагаше обувките.
-Добре,но те искам тук до 19,00 часа,защото ще имаме гости-каза майка му и отиде във трапезарията да даде инструкций на Грета за предстоящот меню.
Кристофър вече беше готов,взе си довиждане със майка си и брат си и се качи във лимузината,която го чакаше пред къщата.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptyFri 1 Jan - 16:18

След дълго отсъствие от Англия,Крис и неговите родители се върнаха от пътешестивето си във Москва,където се проведе лекарска конференция свързана със борабата против спина и намирането на ефикасни начини за спасяване на човешкият живот.Бяха пътували досат дълго и затома още щом влезе вътре,момечто хукна към стаятта си ,влезе вътре и се просна на леглото си.Беше толкова уморен,че реши малко да поспи,а после да си опарви нещата и да се обади на своите приятели.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptyTue 5 Jan - 10:46

Пътуането до Лонодн не продължи дълго и щом приситгна със вълнение се насочи към входът на дома му,където то посрещнаха неговите родители.
-Здравей,моето момче!Най-сетна успя да намериш време да ни видш-посрещна го баща му и силно го прегърна.
-Много ми липсавше,Кристофър-отвърна майка му и го целуна по бузата.Толкоав се надявах,че покрай училиещто ще намериш време да нивидиш и ето сега си със нас.
Те влязоха във къщата,където му бяха приготвили невероятен обяд и бяха поканили някой от негови познати от градът.
-Нали ще останеш по-дълго със нас?-обади се икономът Томас,който като същинска котка беше влязъл във трапезарията и никой въбоще не го беше усетл.
-Да,разбира се за никъде не бързам-със усмивка отвърна момчето и след сеунди вече се намираше във холът,където започна празненството подготвено за него.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptyThu 1 Apr - 15:25

Напоследък Кристофър нямаше анагажименти към училището и паузата,която му се отвори заради липсата на часове във училище и затова рано сутринта,той излезе от Хотел Маргарет,ъкдето беше отседнал и се оправи към вкъщи.Не беше очакваб,че някой ще го посрещне,но за негова изненада прислужницата Грета,икономът Питър и шофьорът на семейството го посрещнаха топло и се погрижиха пресотят му да бъде приятен.Когато попита за родителите с,Грета му каза:
-За съжаление вие се разминахте и двамата се отпътуваха за Ню Йорк,където имат работа и ще се върнат след около седмица.
-В такъв случвай едва ли ще мога да ги видя-отчая се мочето,защото много се надяваше да ти види.
-Недей да парвиш такава физиономия-скара му се Том и го потупа по рамото.Те знаят,че днес ще идваш и ни предупредиха като дойдеш,да им се обадиш по телефона да те чуят.
Сега Крис наистина се зарадва при тази възможност и бързо хукна към къщата,където с помощта на шофьорът щеше да получи телефоният номер на рдителите си.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptyWed 28 Apr - 17:21

След като приключиха часовете във училище,Кристофър поиска разрешение от професор Кълън да се прибере във Лонодн за няколко дни.Щом получи положителен отговор,първокурсникът приготви багажа си и след секунди вече се качваше във семейната кола,който щеше да го закара до неговият дом.Беше му домъчняло за вкъщи и въпреки,че тук се чустваше добре и нямаше проблеми,все пак повикът на сърцето го теглеше към Лондон.Пътуването мина без проблеми и около 15,00 часа следообяд вече беше пристигнал у тях и Кристофър влезе през входната врата.По тардиция го покрещна семейнана бавачка,която веднага започна да се грижи за него и го заведе направо във банята.Крис си взе един студен и хладен душ,но той му се отрази толкова добре,че реши да продължи да стои още малко вътре.После дойде ред на топлите дрехи и хубавият чак,който му беше приготвила Памела и като истински принц лешеше във холът и разглеждаше послединте новини от съвременият свят във вестниците и списанията.Явно не беше идпуснал много,защото никоя от новината не го грабна и да убие времето си реши да си почете някоя от любимите си книги във библиотеката.Преди да се качи,той заръча да му донесат пълна чиния със слдакиши и чаша прясно мляко,който щяха да му повдигнат настроението още повече.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptySat 12 Jun - 22:33

Истински скандал се разрази във училището заради една ученичка от дом Грифиндор,която си позволи да обижда директорката и всички ученици във училището.Това направо вбеси Крис,койо имаше поводи да празнува,защото скоро щеше да започне да ходи за курсове по актьорско майстроство и освен това беше получил предложение за договор към една модан агенция.Сега покрай цялата тази случка,настроението му се изпари и като удари вратата на къщата,влезе вътре и бързо се насочи към стаята си.Всички спяха,така че никой нямаше да усети неговото връщане.
Щом влезе вътре,заключи стаята и отиде във банята за един душ,защото времето беше ужасно и една изтрая през денят.Скоро щеше да се състой балът за всички първокрусници във Хогуортс и това го зареждаше със известно вълнение за предстоящото събитие,защото щяха на едно място да се съберат няколко училища,който щяха да бъдат представени от своите ученици.Доста по-освежен излезе от банята момчето,което си взе новата пижама и я облече.Каза си молитвата към Бог и като отправи молба за доброто на семейството му,легна във леглото си и скоро заспа.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptySun 4 Jul - 18:34

След като се прибрах,след приспиването в Крис,започнах да оглеждам новата си къща.Не можех да повярвам че щях да живея там заедно с по-голямата си сестра.Къщата която бе купила беше супер.За жалост освен Кристен в квартала не познавах абсолютно никой.Сетра ми я намяше,затова купих един пакет курабийки исипах ги в една голяма кръгла чиния и се запътих към другата най-блиска къща,надявайки се номерат със сладките да мине.Къщата бе голяма и много хубава,престраших се и почуках на вратата.Изведнъж тя се отвори и пред мен излезе едно познато момче.
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptySun 4 Jul - 18:41

Кристофър скучаеше през цялото време и след като приключи учебната година,реши да не заминава със родителите си на пътешествие,а реши да си остане у дома.Честно казано липсата на всякакви разговори и комуникаций със свойте приятели,много го натъжаваше и не знаеше как да си запълне времето.Както обикновенно по план си направи сутрешната гиманситка,после закуси и реши малко да потича.Някъде към обяд,докато стоеше във хола и четеше любимата си книга,чу се почукване по вратата и той се сепна.
Нямаше си едия кой го търси,но това му се стори като спасение и хукна да отваря.
Щом отвори,на прага видя момиче,което му се стори много познато.Досега не я беше виждал във квартала,но пък май във училището се бяха засичали.
-Здравей!-поздрави я момчето приятелски и се усмихна.Със какмо мога да ни помогна?
Тайно си мислеше,че ако приема поканата му после да му прави компания,щеше да е доволен,защото щеше да си има със кого да си говори.
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptySun 4 Jul - 18:59

След разходката с Ренесме се прибрах и сложих всички нови дрехи за пране. Пуснах Make me wanna die на The Pretty Reckless на уредбата в хола и усилих музиката. Надявах се да не преча на някой, но не бях дастатъчно загрижена, за да го намаля.
Хукнах към стаята си и се преоблякох. Новият ми тоалет състоеше от черни прилепнали дънки, черна тениска с някакви надписи като завършваше със сива лента, карирана червено-черна шапка, която си сложих леко настрани и чифт сиви гуменки. Също така прибавих две черни гривни на дясната ръка. Едната беше по-тънка от другата.
Не бях толкова гладна, че да сляза долу и да си приготвя нещо за хапване, пък и не исках да повторя случката от снощи.
Не знаех какво да правя и се проснах на дивана. Превъртах каналите на ТВ-то, но и така не намерих нищо интерестно. Сетих се, че Крис живее накъде наблизо и може би щеше да се съгласи да излезем. Взех си ключовете, телефона и излязох.
Щом стигнах до къщата на Крис, звъннах на звънеца, чакайки някой да отвори. Дано Кристофър да си беше вкъщи.

П.П: Дрехите: Very Happy https://2img.net/h/oi45.tinypic.com/4q4ltl.jpg
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptySun 4 Jul - 19:13

-Ами,извинявай че така ти се натрапвам,но съм нова в квартала и реших да опозная съседа си!*усмихнах се леко аз ,като се почувствах малко неудобно*
-Оо,ами аз съм Кристофър,ако искаш влез и без това умирах от скука!
-Ами,благодаря!Аз съм Хейли!Ъъъ това е за теб!*подадох му чинията с курабийките*Вчера с една приятелка взривихме една мирковълнова,затова реших че е по-добре да ги купя!*засмях се аз*
-Няма проблеми,хайде влизай*усмихна ми се момчето и затвори вратата след мен*
-Имаш досттаа голяма къща!*засмях се аз* Някакви насоки?
-Амии да, вървиш по този коридор и стигаш в холът!*усмихна ми се той*
-Добрем!*направих две крачки сама,след което се обърнах и попитах* Ти няма ли да дойдеш?
-Да,но си помислих дали не искаш да ти предложа нещо за пиене-кола,студен чай?
-Един студен чай ще бъде перфектен!*засмях се аз*
-Добре!Ти върви,а аз ще отида до кухнята!
-Окей!*Не вървях много дълго и се озовах в хола.Тази къща наистина адски много ми харесваше,изведнъж Крис се върна и прекъсна мислите ми(
-Ето,заповядай!
-Благодаря ти!*поех чашата,след което отпих*
-Извинявай за въпроса,но си ми позната,но не съм те виждал наоколо!Може би те припознавам.. не знам!*замисли се той*
-Няма проблеми.Не си ме виждал наоколо,защото наскоро купихме тази къща,попринцип съм от Калифорния,където живеех с майка си,но ми се наложи преди около 9 месеца да се преместя в ново училище и сега след като учебната година приключи нямаше къде да отида,затова по-голямата ми сестра купи тази къща и вече ще живея тук,когато не съм на училище!
-Ахаам!*момчето се замисли*Ами къде учиш?
-Оо, ами.. ами *какво щях да му каже сега.. аз съм магьосница и уча в училище за такива*
-Да не би да учиш в Хогуортс? *погледна ме подозрително*
-И ти ли?
-Да!
-Суперр!*засмях се аз*
-Ето от къде си ми позната ти си Хейли Улиамс,ръководиш клуба за духчетата,нали?
-Ами.. всъщност да!*засмях се а някой почука*
-Стой ще отида да отворя!
*след няколко минути,чувах как гласовете се приближаваха към мен и изведнъж бяха в стаята но още не бях погледнла когато...*
-ХЕЙЛИ?
-*обърнах се * КРИС? *станах и я прегърнах*
-Вие се познавате?*засмя се той*
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptySun 4 Jul - 19:32

Този въпрос беше излишен,защото по лицата на засмените момичета се подразбираше,че ес познават и са доста добри приятелки.Явно това градче беше подготвило доста изненади и началото на деянт започваше доста обещаващо.
-Съжалявам,че не можах да ви срещна-каза Кристен,докато се настаняваше,обаче всеки от нас имаше доста работа и не можахме да се засечем.
Трябваше малко да си почине,защото целият този смях беше доста заразителен и ако не предприемеше нещо,щеше да стане нещо много конфузно и неприятно.
Явно някой беше чул молбите на Крис и сега цялата къщя сякаш оживя със появата на теди две момичета и цялата атмосфера се промени.
-Сега ще направя едно предположение и ще видя дали съм парв-каза момчето,помисли мако и каза:Вероятно и Кристен се е записала за този клуб,нали така?
Хейли не можа да се въздържи и започан да се смее,явно нищо не можеше да се скрие и каза;
-Правилно,доста хора проявиха желание и съм щастлива,чемоята идея беше посрещнататака въодушевена.
След като двете момичета се насатниха във хола,домакинът натисан едни звънец и сле дамлко при него се появиха Грета помощницата и прислужникът Никълъс
-Сега,ако обичате донесете то най-хубавите лакомства и питиета,за да почерпя мойтие гостенки-каза Крис и неговите служители ведвага изпълниха поръчката му.
Изминаха десетина минути,когато се върнаха и пред смаяните момичета,наредиха на масата следните неща:
http://i.rozali.com/photos/8587.jpg
http://i.rozali.com/photos/10349.jpg
http://i.rozali.com/photos/parva_san.jpg
http://i.rozali.com/photos/10345_1.jpg
http://i.rozali.com/photos/10340.jpg
http://recepti.rozali.com/sladkischi/p13419.html
http://i.rozali.com/photos/7763_0.jpg
http://i.rozali.com/photos/12611_1.jpg
http://i.rozali.com/photos/8049_0.jpg
-А сега,моля почерпете се-каза домакинът и подкани момичета да се вземат от богата трапеза.Всичко беше толкома изобилно и богато на меню,че Хейли и Кристе нсе ошавиха от видът на масата и не знаеха от къде да започнат.
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptySun 4 Jul - 19:43

Видях как Хейли си взе от жълтия шейк. Ако съдех по вида, мисля, че беше бананов. Или.. не знам.
- Ъм, аз ще си взе от това - посегнах към масата. -.. каквото и да е.
Крис и Хейли се разсмяха, а аз си опитах от първото лакомство. Щом преглътнах, се усмихнах. Беше добро на вкус.
Back to top Go down
Хейли Улиамс

Хейли Улиамс


Брой мнения : 281
Join date : 2010-04-10

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptySun 4 Jul - 19:46

Масата наистина бе отрупана с какво ли не,но от вчерашните ни експерименти с храна в къщата на Кристен просто не можех да вкуся храна следващите два века!
-Ъм,Крисм съжалявам но просто съм преяла от снощи!*замсях се аз*
-Няма нищо!
-Аз пък намирам това за доста вкусно!*посочи Кристен някаква храна и си отхапа още малко*
-Ам... хора играе ли ви се тенеси на корд?Защото ако искате можем да отидем вкъщи,аз също съм сама!Или пък Крис,ако не ти се ходи.. какво предлагаш??
Back to top Go down
Крис Уорън

Крис Уорън


Брой мнения : 2173
Join date : 2009-08-28
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptySun 4 Jul - 19:52

-Ако съм те разбрал правилно,искаш да играем тенис на корт,така ли?-попита момечто и се засмя при видът й,тъй като вес пак беше се престаршила да вземе едно кексче,обаче кексче,оабче устата й беше пълна и не можа да я разбере какво казва.
-Извинявай-каза Хейли и взе една сарфетка и се обърса.Точно това исакх да кажа и ако сте съгласни,можем още сега да отидем у нас.
След като си похапна обилно,момечто рискува да не прекали със яденето и затова му се стори много добра идеята,тъкмо щеше да се поразтъпче малко.
-Иска ли питане,аз съм навит и серадвам,че поне за малко ще изляза навън.Да видим дали Кристен е съгласна и тогава да решим окончателно.
Back to top Go down
Рамона Евънс
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Рамона Евънс


Брой мнения : 2245
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Местожителство : Севлиево

Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 EmptySun 4 Jul - 20:02

- О, аз съм съгласна! Да тръгваме - казах аз и станах от мястото си. Крис направи знак на хората да отсервират масата и те се заеха. Отидох до врата следвана от Крис и Хейли и си обух гуменките. Те също се приготвиха за тръгване и отидохме у Хейли.
Back to top Go down
Sponsored content





Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Къщата на семейство Уорън   Къщата на семейство Уорън - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Къщата на семейство Уорън
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Роуз Кълън
» Къщата на Даниел Винсънт
» Къщата на Сю
» Къщата на Ренесме Кълън
» Къщата на Хейли Улиамс

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Вълшебният свят :: Извън пределите на училището :: Магическия свят :: Къщите-
Jump to: